Sitemizde 18 Kategoride Toplam 51 Yazı, Bu Yazılara Yazılmıs Toplam 132 Yorum Bulunmaktadır.

Blogger Rastgele Konu Gadgeti

Blogunuza Rastgele Konu Gadgeti Ekleyin
Blogumuz'a gelen ziyaretçilere blogumuzun içeriğini göstermememiz çok önemlidir.Mesela ziyaretçi bir konu okurken gadget bölümünde sizin blogunuzdan bir konu başlığı dikkatini çekerse okuduğu konu bittikten sonra o sayfayı ziyaret etmek ister.

Böylece sizde yazılarınızın okunma oranını yükseltirsiniz. Sizin için blogda rastgele konu başlıklarını gösteren ziyaretçileri rahatsız etmeyen fakat bir o kadarda dikkat çeken gadget kodu vericem. Bu kodu blogunuza eklemek isticeksiniz eminim.

Kurulumu; Blogger > Yerleşim > Gadget Ekle > HTML/JAVASCRİPT > Kodu içeri yapıştırın > Kaydet 
<script type="text/javascript">var randarray=new Array();var l=0;var flag;var numofpost=10;function randomposts(json){var total=parseInt(json.feed.openSearch$totalResults.$t,10);for(i=0;i<numofpost;){flag=0;randarray.length=numofpost;l=Math.floor(Math.random()*total);for(j in randarray){if(l==randarray[j]){flag=1}}if(flag==0&&l!=0){randarray[i++]=l}}document.write('<ul>');for(n in randarray){var p=randarray[n];var entry=json.feed.entry[p-1];for(k=0;k<entry.link.length;k++){if(entry.link[k].rel=='alternate'){var item="<li>"+"<a href="+entry.link[k].href+">"+entry.title.$t+"</a></li>";document.write(item)}}}document.write('</ul>')}</script><script src="/feeds/posts/summary?alt=json-in-script&amp;start-index=1&amp;max-results=1000&amp;callback=randomposts" type="text/javascript"></script>

"Blogger Rastgele Konu Gadgeti" Adlı Yazı İcin 0 Yorum:


Copyright 2013 | full indir - full oyun indir - full film indir - full program indir - tarayıcı indir