Sitemizde 18 Kategoride Toplam 51 Yazı, Bu Yazılara Yazılmıs Toplam 132 Yorum Bulunmaktadır.

iTheme2 Wordpress Blog Temasi

Bugünün konusu bir tema mı olsun yoksa normal yazdığım bir yazı mı olsun derken en sonunda Türkçeleştirdiğim wordpress temasını sizlerle paylaşmayı uygun gördüm.Duyurusunu dün yapmıştım.Bu tema diğerlerinden farklı olsun istedim.Temanın beni en çok cezbeden kısmı hoş bir manşete sahip olması.Kimileri manşet yani slide kısmını istemiyor,ancak bu tema ayarlarından pasif hale getirilebiliyor.
5. temam olan iTheme2 temasında beni en çok uğraştıran kısmı temadan ziyade, tema admin paneli oldu.(yarım bırakmayı düündüm biran)Ücretsiz olmasına rağmen kapsamlı bir admin paneli bulunmakta.Sizler de gördüğünüzde hak vereceksiniz.
Temanın kısaca özelliklerinden bahsedecek olursam:
Tema 2 ana renk üzerine kurulu siyah ve gri.İsterseniz Kendiniz css dosyalarını oynarak kolay bir şekilde kendinize özgü bir stil oluşturabilirsiniz. Temanın ayar panelinden konuların alt alta nasıl sıralayacağınızı belirleyebiliyorsunuz.Örneğin blog tarzı ya da haber sitesi tarzı sırlanmasını siz seçiyorsunuz.Aynı şekikde sayfalarda ya da konu içerisinde sidebarın nerede duracağını da belirleyebiliyorsunuz.Bunun yanı sıra konu başlıklarının fontunu da değiştirebiliyorsunuz.Son özellik olarak da başlıkların rengini,linklkerin rengini vs değiştirebiliyor ve de isterseniz etiket ya da tarih gösterimi gibi fonksiyonları devre dışı bırakabiliyorsunuz.
Kısaca temayı istediğiniz bir biçime sokabiliyorsunuz.Saydıklarımın dışında var olan özelliklerini görmek için temayı kurup bakmanızı tavsiye ederim.
Tema içi sorulacak klasik soruyu ben şimdiden cevaplandırayım.Manşet kısmında ya da konular kısmında resimlerinizin gözükmesini istiyorsanız: Yazı yazdığınız panelin sağ alt kısmında yer alan “Öne çıkarılmış görseli belirle” kısmından resmimizi yüklüyoruz.

"iTheme2 Wordpress Blog Temasi " Adlı Yazı İcin 0 Yorum:


Copyright 2013 | full indir - full oyun indir - full film indir - full program indir - tarayıcı indir