Sitemizde 18 Kategoride Toplam 51 Yazı, Bu Yazılara Yazılmıs Toplam 132 Yorum Bulunmaktadır.

Format Factory Full İndir

 Format Factory Full İndir
Format factory çoklu fonksiyonel medya dönüştürücüdür.Program sayesinde zarar görmüş ses ve videoları onarabilir, dosya boyutlarını küçültebilir ve dosya tiplerini(mp3 ü mp4e çevirme gibi) yapabiliriz. Programın başka bir özelliği de DVD ripleme yapabilmemiz. Programın içerisinde 1 adet reklam bulunmakta ve bazen bu programdan dolayı antivirüsler bazen virüs uyarısı verebilmektedir.

Program tüm windows işletim sistemlerinde çalışmaktadır.Dosya dönüştürme işleminden sonra istenilirse bilgisayarı otomatik kapatma özelliği kullanılabilir.Birden fazla video müzik fotoğrafları tek bir dosyada birleştirme özelliği bulunmakta.Resimlerde zum yapma ve boyut değiştirme yapılabilir.Programın en son sürümü 3.1.0 2013 yılında çıktı. RMVB kaynak dosyaktarı mevcut. 47 dil desteği bulunmakta. ve ilk kurulduğunda otomatik Türkçe kuruluyor.
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: Türkçe 
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:  Free TimeGoogle aramaları: Format Factory Full İndir, Format, Factory, Full, İndir, Format Factory, Full İndir,


Duyuru: Makale tarafımızca yazılmıstır, Alıntı yaparken kaynak belirtmek zorundasınız, (Ç)alıntı durumunda, gerekli tüm isler yapılacaktır..

"Format Factory Full İndir" Adlı Yazı İcin 0 Yorum:


Copyright 2013 | full indir - full oyun indir - full film indir - full program indir - tarayıcı indir