Sitemizde 18 Kategoride Toplam 51 Yazı, Bu Yazılara Yazılmıs Toplam 132 Yorum Bulunmaktadır.

Facebook'un yeni albüm görünümü.

Facebook, yeniliklerine dur durak bilmeden devam ediyor. Şirket, sürekli olarak geliştirdiği yeni politikasında kullanıcılara yönelik yaptığı çalışmalarına yer vermeye devam ediyor. 

Geçtiğimiz günlerde internette yer alan Albüm arayüzündeki değişiklikler internete sızdırıldı. Görüntülerde yer alan fotoğraf albümlerindeki arayüz değişikliği kullanıcıları sevindirdi. Yeni fotoğraf görüntüleme arayüzünde yapılan değişiklikler kullanıcıların isteklerine daha hızlı yanıt verebiliyor.

Yenilenen arayüzle birlikte tüm fotoğraflar farklı farklı boyutlarla tek sayfada rahat bir şekilde sığrılabiliyor. Yine aynı sayfada oluşturulan albümler, etiketlendiğiniz kareler ve daha fazlasının yer aldığını söyleyebiliriz. 

Yine güzel olarak görebileceğimiz özelliklerin başında kullanıcıların sizin profilinizi ziyaret ettiğinde hangi içeriklerin görünüp görünmeyeceğini yeni arayüzde herhangi bir fotoğrafın üzerine geldiğinizde "Highlight" sekmesi sayesinde seçebilecek, gerekli kısıtlamaları yapabilecekseniz. Daha bir çok yenilikle gelecek yeni arayüz, şuanda sadece bazı kullanıcıların profilinde aktif, çok yakında tüm dünyada milyonlarca kişi yeni arayüzü kullanmaya başlayacak.

"Facebook'un yeni albüm görünümü." Adlı Yazı İcin 0 Yorum:


Copyright 2013 | full indir - full oyun indir - full film indir - full program indir - tarayıcı indir