Sitemizde 18 Kategoride Toplam 51 Yazı, Bu Yazılara Yazılmıs Toplam 132 Yorum Bulunmaktadır.

Need for Speed World Full İndir

Need for Speed World Full İndir
Need For Speed World

Oyun Hakkında : Need for Speed World yapımcısı John Doyle; "Need for Speed World dünyanın ilk MMO yarış oyunu – dünyanın dört bir yanındaki hız tutkunları için tamamen yeni bir eğlence deneyimi. Need for Speed'in klasik, adrenalin dolu yarışlarına yeni bir güçlendirme sistemi ve derin RYO tarzı gelişim ekleyerek gerçek anlamda devasa ve sosyal içerikli bir Need for Speed deneyimi hazırladık." şeklinde konuşuyor.

Need for Speed World yarış oyunlarının en iyi yanlarını, eşi olmayan bir sosyal deneyimle biraraya getiriyor. Bir yarış oyununda ilk kez oyuncular arkadaşlarına, ailelerine veya binlerce diğer oyuncuya karşı yarışabilecekler ve 150 millik açık dünyada online kapışmalara ve polis kovalamacalarına katılacaklar. Need for Speed World, Need for Speed Most Wanted ve Need for Speed Carbon'daki bilinen popüler şehirleri alarak Need for Speed evreninde bugüne kadar yaratılmış en geniş ve en heyecanlı yarış dünyasını sunacak.

Need For Speed World, serinin önceki oyunlarından Most Wanted ve Carbon'da bulunan şehirleri de içinde barındırıyor. Ayrıca NFS World, 8 kişilik yarışları ve 250 km²'lik yarış alanlarına da sahip.

Need for Speed World Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 3, Windows Vista Service Pack 2 ve Windows 7
İşlemci: 1.7 GHz (Intel P4 ve ya Athlon 64 veya Üstü Bir İşlemci)
RAM: 512 MB veya Üstü Bir RAM
Ekran Kartı : 64MB Hafızalı ekran kartları, model olarak;
NVIDIA GeForce3 / NVIDIA GeForce4 (sadece Ti serisi) / ATI Radeon 8500
(Laptop onboard chipsetleri desteklenmeyebilir.)
Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı.
DirectX Versiyonu: Direct X 9.0c
Duyuru: Makale tarafımızca yazılmıstır, Alıntı yaparken kaynak belirtmek zorundasınız, (Ç)alıntı durumunda, gerekli tüm isler yapılacaktır..


Need for Speed, World, Full İndir, Need for Speed, World Full İndir, Need for Speed World Full İndir, araba oynu indir, yarış oynu indir

"Need for Speed World Full İndir" Adlı Yazı İcin 0 Yorum:


Copyright 2013 | full indir - full oyun indir - full film indir - full program indir - tarayıcı indir